Marka dewelopera robi różnicę

Marka dewelopera robi różnicę
Możliwość komentowania Marka dewelopera robi różnicę została wyłączona, 30/09/2019, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Podczas planowania zakupu nieruchomości potencjalni klienci biorą pod uwagę wiele różnorodnych czynników – lokalizację, zaplecze handlowo-usługowe, czy obecność placówek edukacyjnych, bądź medycznych. Coraz częściej nabywcy kierują się także marką danego dewelopera, która jest dla nich gwarantem jakości całej inwestycji. Rośnie wiedza na temat samego rynku. 

Marka dewelopera na lokalnym rynku to kwestia z roku na rok częściej analizowana przez osoby rozważające kupno domu, bądź mieszkania. Złożona z elementów takich jak: ugruntowana pozycja, portfolio udanych realizacji, wysoka jakość użytych do budowy materiałów, czy zaangażowanie w sprawy społeczności lokalnej daje potencjalnym klientom poczucie bezpieczeństwa, które jest niezbędne w momencie powierzenia deweloperowi zgromadzonych środków.

Udane realizacje budują markę

Elementem, który najmocniej podkreśla markę dewelopera, jest jego doświadczenie na rynku wraz z udanymi realizacjami. – Działamy blisko 20 lat w branży deweloperskiej, stawiając na podwyższony standard wykonania. Osiedla w Komornikach rozwijamy z sukcesami od 2015 roku. Znamy rynek nieruchomości, co pozwala nam trafić w gusta klientów – informuje Elżbieta Sobierajska z biura sprzedaży Poz Inwest. Deweloper wybudował już Osiedle Parkowe w Komornikach, na które składają się 422 mieszkania – zarówno w zabudowie wielorodzinnej, szeregowej, jak i bliźniaczej. Aktualnie trwają prace na Osiedlu Zacisze (część lokali oddana).  

Komunikacja na linii klient-deweloper

Nie tylko budową i sprzedażą mieszkań żyje deweloper. – Czasy, w których należy kupującemu dostarczyć gotowy produkt w postaci wybudowanego lokalu oraz zagospodarowanego osiedla odeszły w zapomnienie. Z naszego doświadczenia wynika, że dodatkowo za całą inwestycją musi stać rzetelne podejście do klienta – podsumowuje Elżbieta Sobierajska z biura sprzedaży Poz Inwest. Liczy się komunikacja na linii klient-deweloper. Co to konkretnie może oznaczać? 

Nasi klienci mają możliwość konsultacji na każdym etapie budowy. Ponadto na bieżąco są informowani o postępach inwestycji, a także wiedzą również o wszelkich kwestiach technicznych dotyczących używanych materiałów. Stawiamy na jasną, przejrzystą komunikację – aktywnie działamy na portalach społecznościowych i stronie internetowej. Poprzez te wszystkie działania krok po kroku budujemy naszą rzetelność – kontynuuje przedstawicielka Poz Inwest. 

Wybierając firmę deweloperską, która wybuduje nasze wymarzone lokum, warto zwrócić uwagę na wiele detali i spojrzeć szerzej na zagadnienie. Wówczas realnie wzrasta szansa na to, że będzie nam się dobrze mieszkać.

Omnie Magdalena Więch

Avatar