Malinowe Zacisze ma jeszcze wolne mieszkania

Malinowe Zacisze ma jeszcze wolne mieszkania
Możliwość komentowania Malinowe Zacisze ma jeszcze wolne mieszkania została wyłączona, 18/06/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, sprzedaż, Wrocław

Malinowe Zacisze to kameralna inwestycja, składająca się z trzech trzypiętrowych budynków wielorodzinnych, znajdujących się w odległości zaledwie kilku minut od centrum Wrocławia. Inwestycja wyróżnia się spokojną okolicą,  podwyższonym standardem oraz bezpieczeństwem, jakie zapewnia dobrze ogrodzone osiedle.

Mieszkania w Malinowym Zaciszu posiadają zróżnicowaną powierzchnię – od 40 m2 do 115 m2 i liczą od dwóch do pięciu pokoi. W całej inwestycji znajduje się 61 lokali, z których w sprzedaży pozostały już tylko 33. Stolarka okienna i drzwiowa posiada podwyższony standard. Ceny mieszkań w inwestycji Malinowe Zacisze zaczynają się już od 5812 zł/m2.

Już w najbliższą sobotę, 20 czerwca na terenie inwestycji Malinowe Zacisze przy ulicy Rakowieckiej 23-25 we Wrocławiu, w godzinach 10:00 – 14:00 odbędzie się Dzień Otwarty. Wydarzenie będzie okazją do obejrzenia mieszkań, zapoznania się z najnowszą ofertą cenową oraz skorzystania z porad ekspertów w zakresie kredytowania czy urządzenia wnętrz. Organizatorem dnia jest Grupa Deweloperska Geo.

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.