Lokum Deweloper z pozwoleniem na użytkowanie etapów Ia i Ib osiedla Lokum Victoria

Lokum Deweloper z pozwoleniem na użytkowanie etapów Ia i Ib osiedla Lokum Victoria
Możliwość komentowania Lokum Deweloper z pozwoleniem na użytkowanie etapów Ia i Ib osiedla Lokum Victoria została wyłączona, 12/10/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy

Lokum Deweloper, lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie we Wrocławiu, oddał do użytku etapy Ia i Ib osiedla Lokum Victoria, obejmujące 147 lokali. Przekazywanie lokali nabywcom rozpoczęło się już w tym tygodniu. Do dnia uzyskania pozwolenia na użytkowanie prawie wszystkie lokale z etapów Ia i Ib zostały sprzedane (poziom 97%).

Lokum Victoria znajduje się w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku oraz znaczących instytucji kultury takich jak Zabytkowy Dworzec Świebodzki ze sceną Teatru Polskiego, Narodowe Forum Muzyki, Dzielnica Czterech Świątyń, Muzeum Miejskie czy Opera Wrocławska. Życie w sercu miasta to nieograniczony dostęp do bogato rozbudowanej infrastruktury. W pobliżu znajdują się liczne szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe, opieka medyczna oraz centra aktywności gospodarczej
i biznesowej. Ta wyjątkowa lokalizacja to również gwarancja szybkiego przemieszczania się po mieście, jak i poza jego granice.

W ramach zagospodarowania terenu na osiedlu o podwyższonym standardzie powstaną eleganckie dziedzińce z trzema fontannami, dwa bezpieczne place zabaw oraz strefa ze sprzętami do ćwiczeń na wolnym powietrzu. Osiedle Lokum Victoria, choć usytuowane w samym centrum Wrocławia, będzie enklawą zieleni. Starodrzew znajdujący się przy ulicy Tęczowej uzupełni bogato urządzona zieleń na terenie inwestycji, będą to m.in. róże okrywowe, pięciorniki krzewiaste, hortensje bukietowe czy miskanty chińskie.

– Lokum Victoria cieszy się dużym zainteresowaniem Klientów. W dniu otrzymania pozwolenia na użytkowanie sprzedażą objęte były niemal wszystkie lokale. Na koniec września w ofercie dostępne były 203 lokale z kolejnych etapów. Następnych 240 trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Docelowo w ramach tej inwestycji powstanie ponad 1000 lokali – mówi Bartosz Kuźniar, prezes zarządu Lokum Deweloper. Uzupełnieniem osiedla będzie zrewitalizowana zabudowa historyczna. W dawnej hali targowej, budynku biurowym i budynku wagi powstaną ogólnodostępne powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe – dodaje Bartosz Kuźniar.

W ofercie, na dzień 30 września, w ramach Lokum Victoria dostępne były 203 lokale. W ramach etapu Ia do użytku oddane zostały 92 lokale w metrażach od 37 m2 do 64 m2, w Ib – 55 lokali w metrażach od 37 m2 do 95 m2. Kolejne etapy inwestycji zostaną

oddane do użytku w IV kwartale 2017 roku: etap IVa – 58 lokali, IIa – 135, IVb – 93. Jeszcze w październiku do oferty trafi kolejny etap, Va – 240 lokali.

Film poklatkowy z realizacji I etapu Lokum Victoria można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=PzPT0s-hTLI

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.