Lokum Deweloper wprowadza do sprzedaży etap Va Lokum Victoria we Wrocławiu

Lokum Deweloper wprowadza do sprzedaży etap Va Lokum Victoria we Wrocławiu
Możliwość komentowania Lokum Deweloper wprowadza do sprzedaży etap Va Lokum Victoria we Wrocławiu została wyłączona, 30/10/2016, przez␣, w␣budownictwo, ceny, deweloperzy

Lokum Deweloper, lider w segmencie mieszkań o podwyższonym standardzie, rozpoczął sprzedaż 190 lokali w ramach etapu Va Lokum Victoria we Wrocławiu. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na I  kwartał 2018 roku.

Osiedle Lokum Victoria położone jest w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście we Wrocławiu w pobliżu Rynku oraz wielu znaczących instytucji kultury. Inwestycja usytuowana w sercu miasta gwarantuje dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną oraz bogato rozbudowaną infrastrukturę.

W ramach zagospodarowania terenu na osiedlu powstaną eleganckie dziedzińce
z trzema fontannami, dwa bezpieczne place zabaw oraz strefa ze sprzętami do ćwiczeń na wolnym powietrzu. Osiedle Lokum Victoria, choć usytuowane w samym centrum Wrocławia, będzie również prawdziwą enklawą zieleni ze specjalnie zaprojektowaną roślinnością.

Do sprzedaży w ramach etapu Va trafiło 190 lokali (6 klatek), a pozostałych 60 w dwóch klatkach  wejdzie do oferty  jeszcze w tym kwartale. Kupujący mogą nabyć lokale 2-, 3-, 4- pokojowe w metrażach od 31 m2 do 88 m2. W ofercie dostępne będą także mieszkania z możliwością zmiany układu na ekonomicznym metrażu, tj. z 2 pokoi z osobną kuchnią, na 3 pokoje z aneksem kuchennym. Ceny rozpoczynają się od 6 083 za m2. Budowa etapu Va osiedla finansowana będzie ze środków własnych oraz z kredytu bankowego.

– Lokum Victoria to inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem klientów – mówi Bartosz Kuźniar, prezes Lokum Deweloper. Wpływ na to ma oczywiście zarówno  lokalizacja, jak i bogata infrastruktura z rozwiniętą siecią komunikacyjną. Osiedle zyskało popularność także dzięki konkursowi na neon, który zostanie zainstalowany na jednym z jego budynków – „Wrocław. Sto mostów – milion uśmiechów”.. W ten sposób Lokum Victoria nawiązuje do noeonowego dziedzictwa kulturowego Wrocławia zapoczątkowanego jeszcze w latach 60 i najsłynniejszego neonu „Dobry wieczór we Wrocławiu”.. Lokum Victoria będzie się mogło również pochwalić zrewitalizowaną zabudową historyczną. W dawnej hali targowej, budynku biurowym i budynku wagi powstaną ogólnodostępne powierzchnie biurowe i handlowo-usługowe – dodaje Kuźniar.

Dotychczas do sprzedaży w ramach czterech etapów inwestycji zostało wprowadzonych 435 lokali, spośród których 147 uzyskało na koniec września pozwolenie na użytkowanie (etapy I a i b).

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.