Letnia posiadłość w południowym klimacie

Letnia posiadłość w południowym klimacie
Możliwość komentowania Letnia posiadłość w południowym klimacie została wyłączona, 22/07/2013, przez␣, w␣domy, Europa, Headline, mieszkaniowe, nieruchomości, świat

W Toskanii niewiele się buduje. Sprzyja to nie tylko utrzymaniu charakterystycznego stylu architektonicznego, ale również wysokich cen. Kusi klimatem, winnicami, gajami oliwnymi, kolorami i smakami. Do Florencji, Pizy i Sieny przylatują turyści z całego świata. Z Polski latają tam tanie linie.

Toskania tania nie jest, zwłaszcza w porównaniu z takimi krajami jak Hiszpania czy Chorwacja. Ceny są przystępniejsze tylko w głębi lądu, mimo że i tu chętnych na dom położony wśród winnic i gajów oliwnych nie brakuje.

 

Kamienne domy z widokiem na morze kosztują co najmniej kilkaset tysięcy euro. Na większe trzeba mieć milion lub nawet kilka — oczywiście w walucie europejskiej. Jeszcze drożej jest w najbardziej znanych kurortach z piaszczystymi plażami, takich jak: Forte dei Marmi czy Marina di Pietrasanta. Tam nawet za mały apartament można zapłacić ponad 300 tys. EUR.

Źródło:

http://www.pb.pl/

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.