LC Corp buduje w Katowicach

LC Corp buduje  w Katowicach
Możliwość komentowania LC Corp buduje w Katowicach została wyłączona, 10/10/2013, przez␣, w␣biurowe, Headline, komercyjne, nieruchomości

LC Corp rozpoczął budowę kompleksu biurowo-usługowego przy al. Rożdżańskiego 10 w Katowicach.Dwa ośmiokondygnacyjne budynki będą połączone pasażem handlowo-usługowym. W pasażu powstaną restauracje, kawiarnie, sklepy i punkty usługowe. Na parterze i pod budynkami będzie parking dla 250 samochodów. Łączna powierzchnia najmu wyniesie 27 tys. mkw. Inwestycja jest podzielona na dwa etapy. Pierwsza część inwestycji – budynek A (12,7 tys. mkw.) wraz z wydzieloną częścią usługowo-handlową (1 tys. mkw.) i podziemnym garażem – zostanie oddana do użytku w IV kw. 2014 r. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Budimex. Projekt architektoniczny powstał w pracowni Kuryłowicz & Associates.

Więcej na temat nieruchomości komercyjnych w Katowicach

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.