Lazurowy Park Bronowice już w sprzedaży

Lazurowy Park Bronowice już w sprzedaży
Możliwość komentowania Lazurowy Park Bronowice już w sprzedaży została wyłączona, 15/09/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, Kraków, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, sprzedaż

Do sprzedaży właśnie trafiły mieszkania w inwestycji Lazurowy Park Bronowice. Osiedle usytuowane jest u zbiegu ulic Filtrowej oraz Zygmunta Starego, na zachód od centrum miasta. Do sprzedaży trafiło 78 mieszkań pierwszego etapu inwestycji. Cena za mkw. brutto wynosi 6900 złotych.

W pierwszym etapie inwestycji, który właśnie znalazł się w ofercie, powstaną cztery trzypiętrowe segmenty. W budynkach tego etapu będzie łącznie 78 mieszkań o metrażach od 32,11 do 106,06 mkw. i układzie od 1 do 4 pokoi. Dla tej części inwestycji przewidziano we wspólnym podziemnym garażu miejsca dla 84 samochodów.

Lokalizacja osiedla na terenie Bronowic łączy łatwy dostęp do infrastruktury miejskiej oraz bliskie sąsiedztwo atrakcyjnych terenów rekreacyjnych. Lazurowy Park Bronowice sąsiaduje z Parkiem Rzecznym Młynówka Królewska i innymi miejscami sprzyjającymi wypoczynkowi na łonie natury. Wygodnie i szybko można dostać się z osiedla do centrum miasta, na dworzec kolejowy lub na lotnisko w Balicach.

W aktualnej krakowskiej ofercie ATAL S.A., oprócz osiedla Lazurowy Park Bronowice, w sprzedaży znajduje się jeszcze 7 innych projektów. Prace budowlane trwają na dwóch etapach osiedla Bagry Park, które znajduje się w malowniczym sąsiedztwie Zalewu Bagry, a także na IV etapie osiedla Bronowice Residence. Mieszkania można również nabywać w prestiżowej inwestycji Masarska 8 Apartamenty zlokalizowanej w centrum Krakowa, a także na osiedlu City Towers Czyżyny II. Ukończone domy typu bliźniak dostępne są w ofercie osiedla Bronowice Residence Domy.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: materiały prasowe dewelopera

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.