Łaska Spółdzielnia Mieszkaniowa oddaje nowe mieszkania

Łaska Spółdzielnia Mieszkaniowa oddaje nowe mieszkania
Możliwość komentowania Łaska Spółdzielnia Mieszkaniowa oddaje nowe mieszkania została wyłączona, 01/12/2015, przez␣, w␣budownictwo, ceny, Headline, inwestycje, łódzkie, mieszkania, nieruchomości

Cena metra kwadratowego mieszkań, które właśnie oddała do użytku Łaska Spółdzielnia Mieszkaniowa nie przekracza 3 tys. zł. Mieszkania w blokach wybudowanych przez spółdzielnie mają od 45 do 71 mkw.

ŁSM oddała do użytku dwa bloki, w których znajduje się po 20 mieszkań. Obok nich na Przylesiu powstają dwa kolejne bloki, które zostaną oddane do użytku w 2016 i 2017 r. Są również dalsze plany budowy kolejnych mieszkań spółdzielczych.

ŁSM co kilka lat oddaje w ręce mieszkańców kilkadziesiąt nowych mieszkań. Wszystkie budynki są do siebie podobne: znajduje się w nich ok. 20 mieszkań o metrażu 45-70 mkw. Większość z nowych mieszkań już znalazła swoich właścicieli.

Informacje o najnowszych inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: strefabiznesu.dzienniklodzki.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.