Ktoś zażartował z podwyżki biletów

Ktoś zażartował z podwyżki biletów
Możliwość komentowania Ktoś zażartował z podwyżki biletów została wyłączona, 02/01/2013, przez␣, w␣lokalne, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Na niektórych warszawskich przystankach pojawiły się informacje, z których wynikało, że miasto odwołuje planowaną podwyżkę cen biletów miejskich. Okazało się, że jest to jedynie żart. Nie wiadomo jeszcze, kto jest jego autorem.

Na naklejkach informacyjnych pojawiła się nie tylko informacja o odwołaniu podwyżki, ale również numer fikcyjnej uchwały Rady Warszawy oraz numer miejskiej infolinii.

Zarząd Transportu Miejskiego dementuje informacje z plakatu: – 1 stycznia 2013 roku wchodzi w życie nowa taryfa biletowa. Zmienią się ceny wszystkich rodzajów biletów. Mimo to jakiś „dowcipniś” na przystankach komunikacji miejskiej poprzyklejał naklejki sugerujące, że podwyżka została odwołana. To bardzo nieodpowiedzialny żart.

Żródło: www.zw.com.pl

Photo by Lukas 3z (CC-BY)

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Gadzina

Avatar
Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.