W którym kraju najszybciej zarobisz na zakup mieszkania w Polsce?

W którym kraju najszybciej zarobisz na zakup mieszkania w Polsce?
Możliwość komentowania W którym kraju najszybciej zarobisz na zakup mieszkania w Polsce? została wyłączona, 19/12/2012, przez␣, w␣nieruchomości, świat

Home Broker przeanalizował pensje w państwach europejskich. Wszystko po to, żeby ocenić po jakim czasie można zarobić na kupno mieszkania w Polsce. Pod uwagę wzięto stawki minimalne.

W analizie nie brano pod uwagę kosztów dodatkowych, takich jak np. utrzymanie. Dane pochodzą z Eurostatu.

Pracując w Luksemburgu równowartość dwupokojowego mieszkania można zarobić w niecałe trzy lata. W Wielkiej Brytanii i Belgii będzie to od 3,3 do 3,9 lat. W USA z kolei trzeba by pracować dłużej – nawet 5 lat.

Kraje, w których trudno będzie zarobić na mieszkanie to Grecja i Malta. Z polskiej perspektywy zupełnie nieopłacalna będzie praca w Bułgarii i Rumunii.

Źródło: www.ekonomia24.pl

Photo by Streppel (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.