W których miastach znajdziemy najtańsze mieszkania?

W których miastach znajdziemy najtańsze mieszkania?
Możliwość komentowania W których miastach znajdziemy najtańsze mieszkania? została wyłączona, 03/09/2012, przez␣, w␣dolnośląskie, Gdańsk, inwestycje, kujawsko-pomorskie, miasta, mieszkaniowe, nieruchomości, pomorskie, regiony, Toruń, Wrocław

Portal www.ekonomia24.pl sprawdził, w których dużych miastach można znaleźć mieszkania w cenie ok. 4 tys. zł za metr kwadratowy. Okazuje się, że w Toruniu na rynku wtórnym są lokale nawet za 2,5 tys. zł, choć głównie w wielkiej płycie i na obrzeżach miasta. W cenie 4 tys. zł za mkw. można już jednak znaleźć mieszkanie w dobrej lokalizacji i o przyzwoitym standardzie.

Podobne oferty cenowe są w Gdańsku. We Wrocławiu z kolei o tak niską cenę będzie trudno. Według Małgorzaty Battek z agencji WGN: – Tak wycenianych lokali trzeba szukać w przedwojennych kamienicach do remontu albo w przedwojennych budynkach w mało atrakcyjnych peryferyjnych lokalizacjach. Trzeba się też liczyć z niskim standardem i dużą powierzchnią mieszkania.

Źródło: www.ekonomia24.pl

Photo by Ananas96 (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Daniel Kosiński

Avatar
Jestem zaangażowany w firmę Szybko.pl Sp. z o.o. od 4 lat. Z pasją tworzymy portale z branży nieruchomości. Skutecznie łączymy kupujących i wynajmujących. Abcnieruchomosci.pl to nowe dzieło, które uzupełni użytkowników w wiedzę na temat rynku nieruchomości w Polsce.