Kto wybuduje krakowską Halę 100-lecia KS Cracovia?

Kto wybuduje krakowską Halę 100-lecia KS Cracovia?
Możliwość komentowania Kto wybuduje krakowską Halę 100-lecia KS Cracovia? została wyłączona, 23/11/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, Headline, inwestycje, Kraków, przetargi

Sześć podmiotów złożyło swoje oferty w przetargu nieograniczonym na budowę hali sportowej w Krakowie. Obiekt ma powstać naprzeciwko Błoń Krakowskich.

Najdroższa oferta opiewa na 48 mln zł, najniższa zaś na blisko 30 mln zł. Hala ma być przeznaczona dla użytku sekcji halowych KS Cracovia i mieszkańców. Ma stanowić również bazę dla polskich paraolimpijczyków.

Oferty w przetargu złożyli: lstal Grupa Budowlana Sp. z o.o. z Inowrocławia, Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Cechini S.j. z Krynicy-Zdrój, Skanska SA z Warszawy, Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. z Opola, Skalski Sp. z o.o. Sp.k. z Krakowa oraz Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Chemobudowa Kraków SA.

Sprawdź najnowsze inwestycje w Krakowie

Źródło: urbanity.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.