Kredyt na mieszkanie bez etatu

Kredyt na mieszkanie bez etatu
Możliwość komentowania Kredyt na mieszkanie bez etatu została wyłączona, 03/03/2013, przez␣, w␣finanse, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości

Okazuje się, że można znaleźć banki, którym nie przeszkadza, że klient pracuje umowę o dzieło. I tak pożyczą na mieszkanie. Niektóre wymagają stażu 6 miesięcy, inne 2 lat.

Getin Noble Bank, Kredyt Bank i Millenium te trzy banki chętnie rozpatrują wnioski osób zatrudnionych w oparciu o umowę zlecenia lub o dzieło.

Niestety, droga do kredytu dla osób zatrudnionych właśnie w oparciu o umowę o dzieło lub zlecenie nie jest prosta, bo wymaga od nich spełnienia szeregu wymogów proceduralnych

Kryteria stawiane potencjalnym kredytobiorcom pracującym na tzw. umwoy śmieciowe są inne niż w przypadku osób zarabiających na etacie, czy prowadzących własną firmę. Banki wymagają innego okresu uzyskiwania dochodów, w inny sposób także wyliczają dochód netto.

Źródło:

http://www.ekonomia24.pl

Tagi:␣
front

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.