Krakowski biurowiec Topos z pozwoleniem na użytkowanie

Krakowski biurowiec Topos z pozwoleniem na użytkowanie
Możliwość komentowania Krakowski biurowiec Topos z pozwoleniem na użytkowanie została wyłączona, 26/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, komercyjne, Kraków, usługowe

Biurowiec Topos, którego inwestorem jest Grupa Capital Park otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Pawiej 24.

Kameralny biurowiec Topos ma 559 mkw. powierzchni biurowo-usługowej rozlokowanej na pięciu kondygnacjach. Za projekt architektoniczny odpowiadają krakowskie pracownie DDD Architekci i MZ Studio. Dużą zaletą budynku jest jego lokalizacja – Topos znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, przy ul. Pawiej 24, blisko od Rynku Głównego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Centrum Handlowe Galeria Krakowska, Dworzec Główny oraz Dworzec PKS. Najemcą biurowca jest PKO Bank Polski.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

źródło: capitalpark.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.