Kolejny nowoczesny kompleks w Krakowie z pozwoleniem na użytkowanie

Kolejny nowoczesny kompleks w Krakowie z pozwoleniem na użytkowanie
Możliwość komentowania Kolejny nowoczesny kompleks w Krakowie z pozwoleniem na użytkowanie została wyłączona, 18/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, komercyjne, Kraków

Pozwolenie na użytkowanie otrzymała właśnie Opolska Business Park – nowoczesny kompleks biurowy Echo Investment znajdujący się w północnej części Krakowa.

Opolska Business Park składa się z trzech 12-kondygnacyjnych budynków oraz parkingu naziemnego i podziemnego. Łączna powierzchnia biurowa to 57 tys. mkw. Projekt jest realizowany w trzech etapach. W październiku ub. r. kompleks Opolska Business Park otrzymał certyfikat BREEAM Interim Excellent. Trzyetapowa  inwestycja uzyskała bardzo wysoki wynik 74,5 proc., czego rezultatem jest ocena Excellent. W Polsce posiada ją zaledwie kilkanaście innych inwestycji biurowych.

„Budynek oferujący 19 000 mkw. powierzchni biurowej został zrealizowany zgodnie z harmonogramem. Z początkiem lutego swoją siedzibę w Opolska Business Park otworzyła spółka Orlen Oil, która wynajęła 1 700 mkw.”  – mówi Marcin Mróz, project manager z Działu Biur i Hoteli Echo Investment.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej w Krakowie

źródło i fot: echo.com.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.