Kolejne zebranie w sprawie Grecji

Możliwość komentowania Kolejne zebranie w sprawie Grecji została wyłączona, 10/09/2011, przez␣, w␣ceny, Europa, kredyty, świat

W środę odbędzie się nadzwyczajne zebranie Międzynarodowego Funduszu Walutowego w sprawie Grecji. Informacja nie została potwierdzona przez greckie Ministerstwo Finansów.

Na spotkaniu specjalny wysłannik ds. Grecji Poul Thomsen miałby przekazać informacje kierownictwu funduszu. Gracka prasa informuje, że oznacza to zmianę grafiku Thomsena.

Przyczyną spotkań jest kryzys finansowy w Grecji, który wpływa na destabilizację w strefie euro. Grecja ma problemy z realizacją celów wyznaczonych przez Unię Europejską w zakresie stabilizacji finansów państwa. Może to oznaczać przerwanie pomocy, którą Gracja otrzymuje od Europy Zachodniej.

Źródło: wyborcza.biz

 

Omnie Justyna Kostrzewska

Avatar
Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.