Kolejka linowa na Ursynowie?

Kolejka linowa na Ursynowie?
Możliwość komentowania Kolejka linowa na Ursynowie? została wyłączona, 25/06/2012, przez␣, w␣inwestycje, lokalne, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Kolejki linowe najczęściej kojarzą się z krajobrazem górskim. Być może za kilka lat będzie to normalny widok dla mieszkańców warszawskiego Ursynowa.

Pomysł zyskał już sobie zwolenników, np. radnego Artura Górskiego oraz burmistrza Ursynowa Piotra Guziała. Jak zdradził ten ostatni: – W dzielnicy działa już nieformalny zespół na rzecz połączeń gondolowych, pod kierownictwem Lecha Królikowskiego, przewodniczącego rady.

Autorem koncepcji jest Grzegorz Pytlak. Na stronie hojni.pl można prześledzić proponowaną trasę. Stacje miałyby być cztery; trasa przebiegałaby przy Świątyni Opatrzności Bożej.

Źródło: gazeta.pl

Photo by Jakub Hałun (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Justyna Kostrzewska

Avatar
Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.