Knight Frank komercjalizuje Galerię Handlową Madison

Knight Frank komercjalizuje Galerię Handlową Madison
Możliwość komentowania Knight Frank komercjalizuje Galerię Handlową Madison została wyłączona, 24/07/2015, przez␣, w␣deweloperzy, Gdańsk, handlowe, Headline, komercyjne, usługowe, wynajem

Firma Knight Frank jako jedyna z agencji nieruchomości została wybrana na doradcę w zakresie komercjalizacji Galerii Handlowej Madison w Gdańsku, której właścicielem oraz zarządcą jest Javin Investments.

„Jest nam niezmiernie miło, iż będziemy mogli doradzać właścicielowi Galerii Handlowej Madison w zakresie tworzenia i realizacji strategii komercjalizacji jednej z najbardziej znanych i najdłużej funkcjonujących galerii handlowych w Polsce. W obliczu dynamicznego rozwoju gdańskiego rynku handlowego zamierzamy zapewnić klientom jak najatrakcyjniejszą ofertę, utrzymując tym samym wysoką pozycję galerii w rankingu najchętniej odwiedzanych centrów handlowych na Pomorzu” – mówi Paweł Materny, dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych w Knight Frank.

Galeria Handlowa Madison powstała w 2003 roku. Znajduje się w sąsiedztwie Starego Miasta, dworca PKP, SKM i PKS. Łącznie oferuje 18 tys. m kw. powierzchni najmu. Dwa lata temu przeszła gruntowną modernizację. Obecnie na jej terenie klienci mają do wyboru ponad 100 lokali handlowych, gastronomicznych i usługowych. Uzupełnieniem oferty jest klub fitness oraz centrum medyczne. Galeria Handlowa Madison co roku jest odwiedzana przez ok. 7 mln klientów.

Sprawdź ceny najmu powierzchni handlowej

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.