KiK w Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny

KiK w Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny
Możliwość komentowania KiK w Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny została wyłączona, 02/07/2015, przez␣, w␣deweloperzy, handlowe, Headline, komercyjne

W czerwcu do grona najemców Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny dołączył sklep sieci dyskontowej KiK. Jest to 80 lokal tej sieci w Polsce i zajmie powierzchnię ponad 480 m². 

Kolekcje marki KiK to propozycje wygodnych i jakościowych ubrań dla kobiet, mężczyzn i dzieci na każdą porę roku. W ofercie sklepu znajdują się również akcesoria, artykuły dekoracyjne i gospodarstwa domowego, tekstylia domowe w okazyjnych cenach.

KiK to jedna z wiodących sieci detalicznych w Europie i jedna z najszybciej rozwijających się. Obecnie pod szyldem KiK działa ponad 3 200 sklepów na terenie 9 państw: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.

„Oferta Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny to przede wszystkim moda rodzinna, akcesoria do domu, elektronika, artykuły z kategorii zdrowie i uroda”. – powiedziała Dorota Beltrani, Asset & Leasing Director w Grupie Napollo, która jest właścicielem obiektu. „Centrum Zakupów znajduje się w sercu miasta, a jednocześnie w otoczeniu osiedli mieszkaniowych. Pełni zatem zarówno funkcję wygodnego miejsca zakupów blisko domu, jak również dostarcza kompleksową ofertę handlową w nowoczesnym obiekcie w samym centrum miasta”.

Sprawdź ceny najmu powierzchni handlowej

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.