Kiedy otwarcie Wisłostrady?

Kiedy otwarcie Wisłostrady?

Pół roku temu tunel Wisłostrady został zalany na skutek awarii. Naprawa się już zakończyła, jednak trasa wciąż jest nieprzejezdna. Nie wiadomo, co stoi na przeszkodzie do ponownego korzystania z przejazdu. Hanna Gronkiewicz-Waltz tłumaczyła, że wszystko zależy od nadzoru budowlanego. Z kolei wojewódzki inspektor nadzoru budowlanego twierdzi, że nie nakazał zamknięcia tunelu. Na ten temat wypowiedział się również ZDM. Według Adama Sobieraja potrzebny jest jeszcze jeden dokument od wykonawcy metra.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by Hubert Śmietanka (CC-BY)

Tagi:␣
adautor

Omnie Daniel Kosiński

Avatar
Jestem zaangażowany w firmę Szybko.pl Sp. z o.o. od 4 lat. Z pasją tworzymy portale z branży nieruchomości. Skutecznie łączymy kupujących i wynajmujących. Abcnieruchomosci.pl to nowe dzieło, które uzupełni użytkowników w wiedzę na temat rynku nieruchomości w Polsce.

Jeden komentarz

  1. Avatar
    30 stycznia, 2013 11:09

    CO Z TYMI KŁADKAMI? Mieszkańcy Ochoty i Włoch z niecierpliowścią czekają na ponowne oddanie do użytku tak ważnych elementów komunikacyjnych. Modernizacja kładki nad al. Żwirki i Wigury na wysokości Hotelu Novotel zakończyła się na przełomie marca i kwietnia tego roku. Jednakże przeciągają się odbiory nadzoru budowlanego i techniczne wind. Budowa kładki nad ul. Wawelską powoli dobiega końca.