Karuzela Września otworzy się w maju

Karuzela Września otworzy się w maju
Możliwość komentowania Karuzela Września otworzy się w maju została wyłączona, 18/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, handlowe, Headline, komercyjne, usługowe, wielkopolskie

Boza Inwestycje, inwestor powstającego centrum handlowego Karuzela Września informuje, że obiekt zostanie otwarty w maju br. Trwają ostatnie prace wykończeniowe – lokale są przekazywane wykonawcom.

Budynek zaoferuje 12 tys. mkw. powierzchni handlowej i usługowej. Centrum jest już prawie w całości skomercjalizowane. Wśród najemców znajdziemy tam: Intermarché, Reserved, Carry, Martes Sport, Rossmann, CCC, Deichmann i Media Expert. Za wynajem powierzchni odpowiedzialna jest firma Retail Concept. Galeria będzie się znajdowała w rejonie ulic Kolejowej i Miłosławskiej. Do dyspozycji klientów centrum będzie 370 miejsc parkingowych.

Sprawdź ceny najmu powierzchni handlowej

źródło: eurobuildcee.com

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.