Kamień węgielny pod Kryształ Powiśla

Kamień węgielny pod Kryształ Powiśla
Możliwość komentowania Kamień węgielny pod Kryształ Powiśla została wyłączona, 29/05/2015, przez␣, w␣biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, komercyjne, mieszkania, Ochota, usługowe, Warszawa

Wmurowano kamień węgielny pod inwestycję Kryształ Powiśla w Warszawie. Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka Projekt Sawa Solec Residence z grupy Sawa Apartments.

Budynek, który stanie między ul. Solec i ul. Wioślarską będzie miał dziewięć kondygnacji. Inwestycja powstaje w oparciu o projekt pracowni Apar Projekt, a generalnym wykonawca jest Karmar.

W budynku znajdzie się 110 mieszkań oraz 3,8 tys. mkw. powierzchni biurowej i 700 mkw. powierzchni usługowej. Ceny za 1mkw. mieszkania wynoszą od 9,8 do 14,5 tys. zł. W sprzedaży dostępna jest też przestrzeń biurowa i handlowo-usługowa w cenie 11,5-13 tys. zł za 1 mkw. Zakończenie budowy zaplanowane jest na grudzień 2016 roku, a oddanie budynku do użytku na pierwszy kwartał 2017 roku.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: materiały prasowe

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.