Już za tydzień otwarcie Technoparku Pomerania

Już za tydzień otwarcie Technoparku Pomerania
Możliwość komentowania Już za tydzień otwarcie Technoparku Pomerania została wyłączona, 19/03/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, infrastruktura, inwestycje, komercyjne, Szczecin, usługowe

Otwarcie nowych budynków Technoparku Pomerania odbędzie się 23 i 24 marca. W szczecińskim obiekcie siedzibę znalazło 40 firm i organizacji z branży IT, w których łącznie pracuje ok. 400 osób.

Pomerania to największa inwestycja infrastrukturalna miasta Szczecin, ukierunkowana na wspieranie rozwoju innowacyjnej przedsiębiorczości. Prawie wszystkie nowe przestrzenie biurowe zostały wynajęte.

Głównymi atrakcjami dwudniowego otwarcia będzie m.in. biznesowe spotkanie m.in. z Ryszardem Petru i Romanem Młodkowskim, pokaz nowinek technologicznych, kreatywne warsztaty dla dzieci, wernisaż prac artystycznych oraz koncert utalentowanych artystów ze Szczecina.

W Pomeranii znajdują się nie tylko biura, ale też sale konferencyjne, sale do spotkań biznesowych i projektowania usług, otwarte strefy przystosowane do pracy indywidualnej i zbiorowej, największa w regionie serwerownia, lunch bar i przedszkole.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.