Już wkrótce oddanie Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki

Już wkrótce oddanie Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki
Możliwość komentowania Już wkrótce oddanie Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki została wyłączona, 01/12/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, Headline, inwestycje, komercyjne, Toruń, usługowe

Na 5 i 6 grudnia zaplanowano dni otwarte Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki w Toruniu. Mieszkańcy będą mogli zobaczyć jedno z najbardziej nowoczesnych obiektów kulturalnych w całym regionie.

Oficjalne otwarcie obiektu zaplanowano na grudzień. Obecnie trwają prace wykończeniowe przy podziemnym parkingu. Obiekt liczy 22 tys. mkw. powierzchni i znajduje się blisko Starego Miasta. W Centrum mieści się Sala Kongresowa oraz sala kameralna. Budynek został zaprojektowany przez architekta Fernando Menisa, a wartość szacunkowa całej inwestycji to blisko 200 mln zł. Wkład miasta Torunia w projekt to ponad 140 mln zł.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej w Toruniu

Źródło: portalsamorzadowy.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.