Już nie tylko kawalerka dla singla

Możliwość komentowania Już nie tylko kawalerka dla singla została wyłączona, 07/12/2012, przez␣, w␣mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Uncategorized, wynajem

Z badań wynika, że co czwarty singiel nie szuka już kawalerki,  a planuje kupno co najmniej mieszkania dwupokojowego. Jak podaje portal ekonomia24.pl na podstawie badań przeprowadzonych wśród internautów poszukujących mieszkań, zdecydowana większość klientów planujących kupno kawalerki to osoby, które zamierzają mieszkać w niej w pojedynkę. Jednak prawie co piąty klient poszukujący lokalu jednopokojowego zamierza zamieszkać w nim z drugą osobą, a co trzynasty (7,3 proc.) amator tak małego lokalu zamierza zamieszkać w nim w trójkę. Najczęściej są to pary z dziećmi.

Źródło:

http://www.ekonomia24.pl

 

 

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.