Jula w Galerii Echo

Jula w Galerii Echo
Możliwość komentowania Jula w Galerii Echo została wyłączona, 19/06/2015, przez␣, w␣deweloperzy, handlowe, Headline, inwestycje, Kielce, komercyjne

W Galerii Echo w Kielcach, otwarto market szwedzkiej sieci Jula. To finał procesu rewitalizacji obiektu, który polegał na wydzieleniu strefy hipermarketowej i modowej.

Market Jula w Galerii Echo dysponuje powierzchnią ponad 3 000 mkw. i jest zlokalizowany na poziomie 0, w rejonie wejścia od ul. Świętokrzyskiej. Jula w Galerii Echo to dwunasty market szwedzkiej sieci na polskim rynku. Sklep oferuje ponad 14 000 produktów dostępnych w 8 działach – narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły BHP, ogród, wypoczynek, motoryzacja oraz gospodarstwo domowe.

Otwarcie marketu Jula w Galerii Echo to efekt naszej strategii polegającej na uatrakcyjnianiu oferty działających centrów handlowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, wzbogacając asortyment dostępny w centrach zarządzanych przez naszą spółkę i tworząc w nich nowe funkcje. Takie działanie prowadzimy nie tylko w Kielcach, ale również w szczecińskim Galaxy, wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim czy CH Echo Bełchatowie. Pojawienie się marki Jula w Galerii Echo wiąże się również z wydzieleniem strefy hipermarketowej i modowej. W tej pierwszej zgromadziliśmy Tesco Extra, market Jula, sklep Duka, Home & You i punkty usługowe. W drugiej, koncertujemy się na modzie, rozrywce i gastronomii. – mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Sprawdź ceny najmu powierzchni handlowej

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.