JLL zarządcą kompleksu Warsaw Spire

JLL zarządcą kompleksu Warsaw Spire
Możliwość komentowania JLL zarządcą kompleksu Warsaw Spire została wyłączona, 13/01/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, komercyjne, Warszawa, Wola

Międzynarodowa firma doradcza JLL na początku grudnia 2015 r. przejęła zarządzanie budynkami B i C, wchodzącymi w skład kompleksu biurowego Warsaw Spire. W kwietniu natomiast przejmie zarządzanie nad budynkiem A.

JLL będzie świadczyć pełne spektrum usług z obszaru zarządzania nieruchomościami – od sprawnego przejęcia opieki nad budynkiem, przez utrzymywanie jak najlepszych i efektywnych relacji z najemcami, po zastosowanie innowacyjnych narzędzi współpracy zarówno z firmami mającymi swoją siedzibę w obiekcie, jak i ze społecznością lokalną. JLL będzie również odpowiadać za nadzór nad kwestiami technicznymi, operacyjnymi, administracyjnymi i finansowymi w kompleksie.

Warsaw Spire to flagowa inwestycja Ghelamco, powstająca na Woli w pobliżu ronda Daszyńskiego. Projekt składa się z 220-metrowego budynku wieżowego oraz dwóch 55-metrowych budynków sąsiadujących i oferuje łącznie 109 tys. mkw. powierzchni wyposażonej w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: jll.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.