JLL zajmie się wynajmem w Neoparku

JLL zajmie się wynajmem w Neoparku
Możliwość komentowania JLL zajmie się wynajmem w Neoparku została wyłączona, 10/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, handlowe, Headline, komercyjne, Mokotów, usługowe, Warszawa

Firma doradcza JLL została wybrana na agenta odpowiadającego za komercjalizację kompleksu biurowego Neopark. Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Cybernetyki i Wynalazek na warszawskim Mokotowie.

Kompleks biurowy Neopark ma zostać oddany do użytku w przyszłym roku: pierwszy budynek w marcu, a drugi pod koniec roku. Inwestycja dostarczy 24 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej o standardzie technicznym klasy A. W kompleksie znajdą się również lokale handlowe i usługowe. Pomiędzy budynkami znajdzie się zielony dziedziniec. Generalnym wykonawcą Neoparku jest RD Bud. Inwestorem kompleksy jest firma Yareal.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

źródło: urbanity.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.