Jest wykonawca kolejnego odcinka S17

Jest wykonawca kolejnego odcinka S17
Możliwość komentowania Jest wykonawca kolejnego odcinka S17 została wyłączona, 28/01/2016, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, drogi, Headline, infrastruktura, inwestycje, mazowieckie

Lubelski Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podpisał wczoraj umowę z Budimexem na projekt i budowę drogi ekspresowej S17 Warszawa – Garwolin na odcinku Kołbiel – Garwolin.

Wartość umowy to prawie 236 mln zł netto. Zadaniem Budimexu będzie zaprojektowanie i wybudowanie 13- kilometrowego odcinka dwujezdniowej drogi ekspresowej na odcinku od końca obwodnicy Kołbieli do początku obwodnicy Garwolina. Czas realizacji inwestycji to 34 miesiące (w czas ten nie wlicza się okresów zimowych).

W ubiegłym roku Budimex podpisał dwie umowy na projekt i budowę dwóch odcinków drogi ekspresowej S17 Garwolin – Kurów: z Garwolina do Gończyc (234,6 mln zł netto) i z Gończyc do granicy województw lubelskiego i mazowieckiego (255 mln zł netto). Odcinki mają łączną długość 25,2 km.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

źródło: budimex.com.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.