Jaki musi być budżet kibica na EURO?

Jaki musi być budżet kibica na EURO?
Możliwość komentowania Jaki musi być budżet kibica na EURO? została wyłączona, 19/04/2012, przez␣, w␣E2012, Uncategorized

Dostępnych ofert nie jest zbyt wiele, biorąc pod uwagę jak duże jest zapotrzebowanie na miejsca noclegowe. Znając przedsiębiorczość Polaków, można się jednak spodziewać, że w najbliższych tygodniach pojawi się więcej anonsów od osób prywatnych. Największego zapotrzebowania na dodatkowe, prywatne kwatery możemy się spodziewać w Warszawie, ale we wszystkich miastach będzie to dla kibiców atrakcyjna alternatywa.

Za plus obecnej sytuacji, z punktu widzenia kibiców, należy uznać duże zróżnicowanie cen ofertowych. Najtańsze kwatery można znaleźć nad morzem, gdzie koszt wynajmu pokoju zaczyna się od 25 złotych za dobę, a mieszkania czy apartamentu za już 100-120 złotych. Nieco drożej jest we Wrocławiu i Poznaniu, a najwięcej trzeba zapłacić w Warszawie.

Nietrudno przewidzieć, że w ostatnich tygodniach i dniach przed mistrzostwami, ofert w przystępnych cenach zabraknie. Analizując aktualną sytuację i dostępne możliwości można oszacować, że kibice muszą przeznaczyć na noclegi minimum 30 euro na dobę.

Źródło: www.accommodation-euro2012.com

Źródło: opracowanie własne

 

 

 

Tagi:␣
front

Omnie Marta Kosińska

Avatar
Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.