Jak sprzedają się mieszkania w Ogrodach Jordanowskich we Wrocławiu?

Jak sprzedają się mieszkania w Ogrodach Jordanowskich we Wrocławiu?
Możliwość komentowania Jak sprzedają się mieszkania w Ogrodach Jordanowskich we Wrocławiu? została wyłączona, 10/03/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkaniowe, sprzedaż, Wrocław

Miesiąc temu rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w kompleksie mieszkaniowym powstającym w Ogrodach Jordanowskich we Wrocławiu. 40 proc. mieszkań znalazło już nabywców. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na II kwartał 2016 roku.

W trzech 3-kondygnacyjnych budynków znajdzie się łącznie 89 lokali mieszkalnych. Inwestycja powstaje na wrocławskim Oporowie, przy ulicy Jordanowskiej. Powierzchnia mieszkań kształtuje się od 22 metrowych kawalerek po 83 metrowe apartamenty z antresolami. Pod budynkami znajdzie się hala garażowa. Inwestorem jest firma i2 Development.

Źródło: www.urbanity.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.