Jak inwestować w nieruchomość?

Możliwość komentowania Jak inwestować w nieruchomość? została wyłączona, 21/09/2011, przez␣, w␣apartamenty, finanse, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, porady, wynajem

Na rynku nieruchomości spadają ceny mieszkań. Trend będzie się utrzymywał ze względu na dużą konkurencję pomiędzy deweloperami.

Według analityków, krótkoterminowe inwestycje w nieruchomości są obecnie nieopłacalne. O wiele bardziej bezpieczne będzie kupno mieszkania pod wynajem.

Najlepiej sprzedają się mieszkania dwupokojowe, w pełni wyposażone, z dobrym dojazdem do centrum miasta. Dodatkowym atutem jest miejsce garażowe. Da to gwarancję znalezienia najemcy.

Można też oferować wynajem krótkoterminowy w charakterze apartamentów wakacyjnych. Lokal zostaje przekazany firmie zajmującej się tego typu działalnością. Jest to szansa na większy zysk.

Źródło: pb.pl

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Justyna Kostrzewska

Avatar
Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.