Jak dobrze opisać mieszkanie na sprzedaż?

Jak dobrze opisać mieszkanie na sprzedaż?
Możliwość komentowania Jak dobrze opisać mieszkanie na sprzedaż? została wyłączona, 05/10/2012, przez␣, w␣marketing nieruchomości, mieszkaniowe, nieruchomości, sprzedaż

Eksperci z Metrohouse radzą sprzedającym, jak mają wyglądać opisy mieszkań wystawianych na sprzedaż. Aby zrobić dobre wrażenie już na pierwszy rzut oka, trzeba pomyśleć o odpowiednim nagłówku. Idealnie byłoby, gdyby zawierał on informację wyróżniającą się na tle konkurencyjnych ofert, np. podkreślałby niską cenę albo dogodną lokalizację.

Szczerość to kolejna sugestia ze strony ekspertów. Koloryzowanie w kwestii mieszkania może jedynie doprowadzić do zmiany oczekiwań klienta w stosunku do tego, jak naprawdę nieruchomość się prezentuje.

Eksperci radzą też, aby przekaz oferty był jasny i zrozumiały, a także, żeby nie zawierał niepoważnych zwrotów, w tym zdrobnień. Dobrze także zastanowić się nad grupą docelową danej oferty i podkreślić to w ogłoszeniu. To samo tyczy się wszelkich nietypowych cech nieruchomości, które mogą zainteresować przyszłego nabywcę.

Według Metrohouse w ogłoszeniach najczęściej powtarzają się przymiotniki „cichy” i „spokojny”, a także „przestronny”.

Źródło: interia.pl

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Norbert Bąbalicki

Avatar
Z rynkiem nieruchomości związany od początku 2010 roku. Pracował jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, więc zna zarówno specyfikę pracy agenta nieruchomości jak i potrzeby i oczekiwania klientów. Od 2011 związany z Szybko.pl. Kompetentny, skrupulatny i bardzo dociekliwy. Prywatnie zapalony cyklista.