IV etap osiedla 2 Potoki już w sprzedaży

IV etap osiedla 2 Potoki już w sprzedaży
Możliwość komentowania IV etap osiedla 2 Potoki już w sprzedaży została wyłączona, 07/09/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Gdańsk, Headline, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości

Do sprzedaży właśnie trafił IV etap osiedla 2 Potoki, zlokalizowanego w południowej części Gdańska. W ofercie znajduje się 96 mieszkań w metrażach od 36 do 63 m kw. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2016 r.

Ceny mieszkań zaczynają się już od 157 tys. zł za mieszkanie dwupokojowe oraz 196 tys. zł za trzypokojowe. W ofercie dostępna jest opcja wykończenia pod klucz na indywidualnie zamówienie. Koszt wykończenia może zostać wliczony w cenę mieszkania i skredytowany w ramach programu MdM. Lokale będą gotowe do odbioru już w IV kwartale 2016 r. Generalnym wykonawcą IV etapu budowy jest Korporacja Budowlana Dom.

Poprzednie etapy budowy cieszyły się dużym zainteresowaniem – nie tak dawno oddaliśmy do sprzedaży mieszkania III etapu projektu, a już połowa z nich ma swoich właścicieli. Odpowiadamy na potrzeby współczesnego rynku nieruchomości, dostarczając wygodne i funkcjonalne mieszkania w atrakcyjnej cenie  – mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes Polnordu. – Chcemy, aby dzięki nam każdy mógł spełnić swoje marzenia o swoim własnym mieszkaniu.

Źródło: polnord.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.