IMOLA w Lesznie z kamieniem węgielnym

IMOLA w Lesznie z kamieniem węgielnym
Możliwość komentowania IMOLA w Lesznie z kamieniem węgielnym została wyłączona, 17/09/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, dolnośląskie, Headline, inwestycje

Kamień węgielny został położony już pod pierwszą inwestycję  na terenie podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST PARK” w Lesznie. Skanska wybuduje nowoczesne centrum usług magazynowania i zakład produkcyjny.

Strefa I.D.E.A. to atrakcyjnie położony obszar aktywizacji gospodarczej obejmujący 158 hektarów, na których działają firmy lokalne i z kapitałem zagranicznym, z czego 27 ha terenów dostępnych jest jeszcze dla nowych inwestorów. Tereny te przeznaczone są zarówno pod obiekty produkcyjne, jak i zabudowę usługową. Dodatkowo 7,6 ha Strefy I.D.E.A. to podstrefa WSSE „INVEST-PARK”.

Łączna powierzchnia użytkowa całej inwestycji wyniesie niemal 9,5 tys. mkw., a kubatura niemal 100 tys. m sześc. Prace budowlane ruszyły w sierpniu, a ich zakończenie jest planowane na marzec 2016 r.

Sprawdź ceny najmu powierzchni magazynowej

Źródło: skanska.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.