Ile trzeba zapłacić za mieszkanie w Trójmieście?

Ile trzeba zapłacić za mieszkanie w Trójmieście?
Możliwość komentowania Ile trzeba zapłacić za mieszkanie w Trójmieście? została wyłączona, 03/02/2016, przez␣, w␣budownictwo, ceny, deweloperzy, Gdańsk, Gdynia, Headline, inwestycje, kredyty, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Sopot, sprzedaż

Najmniejsze kawalerki w Trójmieście to wydatek rzędu ok. 90 tys. zł. Za najdroższy lokal trzeba będzie zapłacić nawet 4 mln zł.

Najtańsze są mieszkania najmniejsze i z rynku wtórnego. Tanie mieszkania można upolować również podczas przetargów. Za 100 tys. zł można kupić kawalerki o powierzchni 27-29 mkw., które zazwyczaj wymagają remontu. Za najtańsze mieszkanie na rynku pierwotnym trzeba zapłacić ok. 120 tys. zł. Oczywiście trzeba pamiętać, że można skorzystać z dopłat z programu MdM. Mieszkanie o powierzchni 100 mkw. wzwyż to wydatek powyżej 600 tys. zł. Nieco tańsze znajdziemy na rynku wtórnym.

źródło: radiogdansk.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.