IKEA Centres Poland odda w tym roku do użytku dwa nowe centra handlowe

IKEA Centres Poland odda w tym roku do użytku dwa nowe centra handlowe
Możliwość komentowania IKEA Centres Poland odda w tym roku do użytku dwa nowe centra handlowe została wyłączona, 11/02/2015, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, Headline, inwestycje, Warszawa, Wola, Wrocław

Wola Park w Warszawie oraz Park Handlowy Bielany pod Wrocławiem to dwa zapowiadane na ten rok centra handlowe. Firma prowadzi już wstępne prace nad inwestycją w Zabrzu.

Rozbudowana część warszawskiego projektu Wola Park ma zostać oddana do użytku jesienią tego roku. Wcześniej, bo już wiosną będzie można skorzystać z nowej strefy gastronomicznej w stołecznym budynku. W tym roku zakończy się również budowa nowej części wrocławskiego projektu – Parku Handlowego Bielany.

Trwają również rozmowy nad powstaniem galerii handlowej w Zabrzu. W Lublinie, gdzie powstanie podobny obiekt handlowy, powstają już drogi dojazdowe.

Sprawdź informacje o nowych inwestycjach

Źródło: eurobuildcee.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.