III etap Bagry Park

III etap Bagry Park
Możliwość komentowania III etap Bagry Park została wyłączona, 29/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości

Do III kwartału 2017 r. ma powstać III etap inwestycji Bagry Park.  Inwestycja znajduje się przy ulicy Bagrowej, w malowniczym sąsiedztwie zalewu Bagry. Osiedle Bagry Park to jedno z największych osiedli ATAL S.A. w Krakowie. W obecnie realizowanych trzech etapach powstają 24 obiekty, w których znajdzie się 546 lokali.

W trzecim etapie projektu Bagry Park powstaną dwa budynki, w których znajdą się 83 funkcjonalne mieszkania. W ofercie są lokale o układach od 1 do 4 pokoi i powierzchniach od 26,44 do 93,31 mkw. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach osiedla Bagry Park III w podziemiach budynków powstanie parking na 53 samochody, a dodatkowo, w zewnętrznej części kompleksu przewidziano 38 miejsc postojowych, w tym również dla osób niepełnosprawnych. W trzecim etapie osiedla znajdzie się 8 lokali usługowych, dzięki którym przyszli lokatorzy będą mogli zaspokoić codzienne potrzeby.

Sprzedaż mieszkań w III etapie już się rozpoczęła, a w najbliższym czasie w ofercie dewelopera znajdzie się kolejna nowa inwestycja.

Więcej informacji o nowych inwestycjach znajdziesz TUTAJ

źródło i fot.: atal.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.