II etap osiedla w Rabowicach blisko zakończenia

II etap osiedla w Rabowicach blisko zakończenia
Możliwość komentowania II etap osiedla w Rabowicach blisko zakończenia została wyłączona, 13/06/2019, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, domy, inwestycje, wielkopolskie

Coraz większe postępy na budowie osiedla Zielone Rabowice II na przedmieściach Poznania, w gminie Swarzędz. W II etapie inwestycji w 20 lokalach bliźniaczych o powierzchni 75 mkw. osiągnięto stan surowy zamknięty. Zaplanowano kolejne prace, jednocześnie budowlańcy realizują też etap trzeci.

W podpoznańskich Rabowicach Greenbud Development realizuje etapami inwestycję Zielone Rabowice II. Domy z I etapu inwestycji zostały już przekazane mieszkańcom, a aktualnie trwają prace nad kolejnymi częściami osiedla. W II etapie, złożonym z dziesięciu domów w zabudowie bliźniaczej (20 lokali mieszkalnych) budowlańcy wykonali elewacje, zamontowali stolarkę okienną oraz pokrycie dachowe. Wykonano podjazdy z kostki brukowej, gdzie w przyszłości mieszkańcy będą ustawiać swoje auta. W ciągu najbliższych tygodni częściowo zostaną przygotowane drogi dojazdowe do poszczególnych posesji, nastąpi instalacja prądowa do budynku, a także niwelacja terenów ogrodów. Odbiór, według harmonogramu, planowany jest na III kwartał 2019.

Mocno zaawansowane prace są także w III etapie, którego zakończenie przewiduje się na grudzień 2019. Powstanie tutaj 28 lokali bliźniaczych, w tym cztery o powierzchni 75 m kw. oraz 24 lokale 83 mkw. Gotowe są ściany parteru i piętra. W czerwcu nastąpi montaż pokrycia dachowego, murowanie ścian działowych, a także montaż okien w połowie budynków.

Prace na inwestycji postępują według harmonogramu i mamy już w planach kolejny etap, czwarty, stanowiący kontynuację osiedla. Inwestycja w Rabowicach cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku nieruchomości i do tej pory sprzedaliśmy ponad 100 lokali bliźniaczych w tej lokalizacji

– mówi Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Greenbud Development. Start prac budowlanych na IV etapie (32 lokale) nastąpi pod koniec roku 2019.

W poszczególnych etapach inwestycji, zarówno w większym, jak i mniejszym metrażu, deweloper stawia na sprawdzony projekt dwupoziomowego mieszkania w zabudowie bliźniaczej, z przestronnym ogrodem. Na parterze zaplanowano salon z kuchnią oraz toaletę. Piętro to przestrzeń na łazienkę oraz dwie lub trzy sypialnie, w zależności od wyboru klientów.

Duże możliwości aranżacyjne pozwalają realizować niemal każdy pomysł naszych klientów

– zaznacza Kinga Błaszkowiak z firmy Greenbud Development. Dużym atutem propozycji dewelopera są przestronne działki 400 mkw. i zielone ogrody. W etapach: pierwszym, drugim i trzecim wszystkie domy znalazły już swoich nabywców, natomiast można już rezerwować lokale z kolejnej części osiedla. Wraz z powiększaniem się inwestycji, powstanie w Rabowicach przedszkole i żłobek, co stanowi dodatkowy atut lokalizacji.

Omnie Joanna Miśkiewicz

Avatar