Hotel Mercure Sepia w Bydgoszczy przyjął pierwszych gości

Hotel Mercure Sepia w Bydgoszczy przyjął pierwszych gości
Możliwość komentowania Hotel Mercure Sepia w Bydgoszczy przyjął pierwszych gości została wyłączona, 05/01/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, Headline, inwestycje, komercyjne, kujawsko-pomorskie, usługowe

Czterogwiazdkowy hotel Mercure Sepia w Bydgoszczy ma zostać oficjalnie otwarty w połowie stycznia. Już teraz jednak nocowali w nim pierwsi goście, działa również system rezerwacyjny.

Hotel zajmuje gmach zabytkowej kamienicy z 1884 roku oraz nowy, pięciokondygnacyjny budynek. W sumie hotel jest w stanie pomieścić 160 gości. Z tarasu od strony ul. Focha rozciąga się widok na Stare Miasto i operę. W podwórzu obiektu stanął smart parking.

Budowa zakończyła się pod koniec listopada. Od początku grudnia trwały prace wykończeniowe i szkolenie personelu. Inwestorem hotelu Sepia jest bydgoska firma Cube. Koszt inwestycji to ponad 29 mln zł.

Więcej informacji o nieruchomościach znajdziesz TUTAJ

Źródło: www.propertynews.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.