Hevelia zaprasza w weekend

Hevelia zaprasza w weekend
Możliwość komentowania Hevelia zaprasza w weekend została wyłączona, 22/04/2015, przez␣, w␣deweloperzy, lokalne, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Wszyscy znający walory poznańskiego Grunwaldu wiedzą dlaczego warto tu zamieszkać. Ci, którzy nie wyrobili sobie jeszcze opinii, powinni w najbliższą sobotę 25 kwietnia odwiedzić Hevelię. Osiedle otworzy swoje podwoje dla zainteresowanych mieszkaniami w tej części Poznania.  

 Hevelia_001

Dzielnica Grunwald w ostatnich latach przeżywa prawdziwy rozkwit. Związane jest to z modernizacją linii tramwajowej, przebudową Stadionu Miejskiego czy kolejnymi inwestycjami mieszkaniowymi na tym obszarze. Świetnym przykładem osiedla, które niedawno powstało w zachodniej części Poznania może być Hevelia. Kompleks mieszkaniowy został oddany do użytku w zeszłym roku, a otoczenie inwestycji jest już w pełni zagospodarowane. Organizowany w sobotę Dzień Otwarty będzie okazją do zwiedzenia inwestycji, zobaczenia niedawno zaaranżowanego mieszkania pokazowego oraz skorzystania z porad specjalistów od projektowania wnętrz  –  W naszej inwestycji wymarzone miejsce dla siebie znalazło już ponad 150 rodzin. Wciąż jednak w ofercie dostępne są atrakcyjne lokale. Zachęcamy poznaniaków by najbliższą sobotę wykorzystali, aby przybliżyć sobie walory dzielnicy Grunwald i zapoznali się z urokami Osiedla Hevelia. Tym, którzy wybiorą sobie mieszkanie doradzimy jak w ciekawy sposób zaaranżować wymarzone M – mówi Iwona Chmielewska, wicedyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Monday Development. – Dodatkowo na ten dzień przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną, która umożliwia zakup miejsca postojowego z 25 proc. upustem. – dodaje. Inwestycja udostępniona zostanie zwiedzającym 25 kwietnia w godzinach od 10 do15.

Hevelia_002

Osiedle Hevelia to kompleks sześciu budynków wielorodzinnych, w których znalazły się mieszkania o powierzchni od 24 do 93 m.kw. Deweloper oferuje lokale w cenie już od 6.400 zł za mkw. Wszystkie, na życzenie klienta, dostępne są w wariancie wykończenia pod klucz. Cała inwestycja wyposażona została w nowoczesne windy, a pod budynkami znalazła się hala garażowa. Ponadto na terenie inwestycji jest wewnętrzny, zielony dziedziniec z  placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Hevelia zaprojektowana została z myślą o tych, dla których ważne jest otoczenie przyrody oraz bliskość szkół, przedszkoli i usług towarzyszących. Zrealizowany kompleks mieszkaniowy doskonale wpisuje się w okoliczną zabudowę. Dzięki rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej można w prosty i szybki sposób dojechać do centrum Poznania.

Omnie Michał

Avatar
Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych