Hala targowa w Broniszach zostanie odbudowana

Hala targowa w Broniszach zostanie odbudowana
Możliwość komentowania Hala targowa w Broniszach zostanie odbudowana została wyłączona, 26/05/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, Headline, infrastruktura, nieruchomości, Warszawa

W grudniu ubiegłego spłonęła blisko połowa budynku i od tego czasu korzystanie z niego było zabronione. Generalnym wykonawcą projektu odbudowy hali Warszawskiego Rolno – Spożywczego Rynku Hurtowego w Broniszach została firma FB Antczak.

W wyniku ubiegłorocznego pożaru hala targowa o powierzchni prawie 8000 mkw. została w znacznym stopniu zniszczona, a ponad 70 hurtowników straciło swoje stanowiska pracy i zapasy. Zakres prac FB Antczak obejmuje kompleksową odbudowę zniszczonego obiektu OW?2 o powierzchni 7400 mkw. oraz wykonanie robót naprawczych na 2600 mkw. hali, które nie uległy zniszczeniu w wyniku pożaru.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: materiały prasowe

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.