Grupa Waryński wyłoniła wykonawcę EQlibrium

Grupa Waryński wyłoniła wykonawcę EQlibrium
Możliwość komentowania Grupa Waryński wyłoniła wykonawcę EQlibrium została wyłączona, 11/09/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, komercyjne, Warszawa, Wola

Biurowiec powstaje na warszawskiej Woli u zbiegu ulic Jana Kazimierza i Ordona. Grupa Waryński na generalnego wykonawcę wybrała spółkę Budimex. Wartość umowy to 56,5 mln zł.

Budimex wybuduje biurowiec w standardzie klasy A, składający się z dwóch połączonych brył o zróżnicowanej wysokości – 6 i 11 pięter. Łącznie powstanie 10,5 tys. m.kw. powierzchni biurowej i usługowej. Do dyspozycji klientów i pracowników na kondygnacjach podziemnych znajdzie się 113 miejsc parkingowych. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym miesiącu, a zakończą się pod koniec 2016 roku.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Grupa Waryński po raz kolejny nam zaufała i powierzyła realizację swojego flagowego projektu biurowego. Dotychczasowa współpraca przy inwestycji mieszkaniowej Stacja Kazimierz pokazuje, że wraz z naszym partnerem potrafimy znaleźć wspólny język i wdrażać rozwiązania, które przyczyniają się do sukcesu projektu. Połączenie doświadczenia, wiedzy naszych inżynierów i pracowników z unikalnym projektem architektonicznym EQlibrium sprawia, że jesteśmy przekonani, iż w perspektywie kilkunastu miesięcy zrealizujemy jeden z najbardziej interesujących obiektów biurowych w tej części Warszawy. Zastosowane przez nas rozwiązania technologiczne i najwyższa jakość prowadzonych prac przyczynią się do sukcesu projektu i zadowolenia przyszłych najemców – powiedział Radosław Górski, Dyrektor Budownictwa Ogólnego Budimex SA.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: budimex.com.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.