Grudzień najgorszym miesiącem w Chinach

Grudzień najgorszym miesiącem w Chinach
Możliwość komentowania Grudzień najgorszym miesiącem w Chinach została wyłączona, 19/01/2012, przez␣, w␣Azja, ceny, świat

Dla chińskiego rynku mieszkaniowego grudzień był pod względem zmiany cen najgorszym miesiącem minionego roku. Jedynie 2 z 70 monitorowanych przez władze miast odnotowały zwyżki cen w skali miesiąca. W aż 52 natomiast doszło do spadku cen. W dalszym ciągu jednak mamy do czynienia z minimalnymi zmianami. W przypadku nowych mieszkań w Pekinie zniżka wyniosła 0,1 proc., w Szanghaju 0,3 proc. Większy regres miał miejsce na rynku wtórnym. W Pekinie ceny poszły w dół o 0,8 proc., a w Szanghaju o 0,4 proc. Potwierdzą się zatem publikowane wcześniej dane prywatnej firmy, jaka jest SouFun, prowadzącej największy w Chinach serwis nieruchomościowy.

Źródło: Home Broker Daily 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Justyna Kostrzewska

Avatar
Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.