Greenbud Development prezentuje osiedle Nowy Jasin

Greenbud Development prezentuje osiedle Nowy Jasin
Możliwość komentowania Greenbud Development prezentuje osiedle Nowy Jasin została wyłączona, 24/09/2019, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Powiat poznański wzbogaci się o nowe, kameralne osiedle w Jasinie, niewielkiej miejscowości między Swarzędzem a Poznaniem. Inwestycja Nowy Jasin, na którą będą składać się domy od 59 do 91 m kw. trafiła do sprzedaży, rozpoczęto też prace budowlane. Inwestorem jest firma Greenbud Development. 

Osiedle Nowy Jasin realizowane przy ulicy Wrzesińskiej to zespół domów w kameralnej zabudowie o zróżnicowanych metrażach. I etap projektu zakłada dwa warianty architektoniczne lokali. Pierwsze z nich to 12 domów, o powierzchni 89 i 91 m kw. z dwoma miejscami postojowymi oraz w opcji z ogrodem do 90 m kw. Drugie zaś to 16 domów o powierzchni 59 lub 63 m kw., do których przypisano indywidualne garaże oraz w większości ogrody nawet do 181 m kw. Ceny rozpoczynają się od 309 tys. zł brutto. 

Domy o powierzchni ponad 90 m kw. zostały podzielone na przestrzeń dzienną i nocną. Na parterze umieszczono salon z aneksem kuchennym oraz łazienką. Na pierwszym piętrze zaplanowano dwie sypialnie, łazienkę i balkon, taki sam układ może znaleźć się na drugiej kondygnacji. –  Dzięki funkcjonalnemu rozmieszczeniu pomieszczeń, do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą aż cztery sypialnie. Nawet większe rodziny mogą mieć pewność, że każdy z jej członków znajdzie dla siebie komfortowe miejsce – mówi Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Greenbud Development.

Propozycję dewelopera uzupełniają domy 59 i 63 m kw. oferujące duże możliwości aranżacyjne. Parter zajmie garaż wraz z pomieszczeniem gospodarczym. I piętro pełni funkcję dzienną – znajduje się tam salon z aneksem kuchennym i łazienką. II piętro to funkcja nocna – dwie sypialnie oraz łazienka, a także balkon. Greenbud Development proponuje budynki w prostej formie i klasycznych kolorach w odcieniach czerni oraz bieli. Prace budowlane w I etapie już się rozpoczęły, a deweloper planuje systematycznie rozwijać osiedle, razem z infrastrukturą i małą architekturą. W III etapie powstanie również duży plac zabaw – z myślą o najmłodszych.

Otoczenie ulicy Wrzesińskiej w Jasinie wyróżnia się niską zabudową jednorodzinną, stanowiącą gwarancję ciszy i spokoju. Najbliżej położone miasto – Swarzędz – oddalone o 3 km zapewnia pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz edukacyjne (Centrum Handlowe ETC, apteki, szkoły podstawowe czy przedszkola i żłobki). W niespełna 15 minut można też dojechać do Poznania, stolicy Wielkopolski.

Omnie Magdalena Więch

Avatar