Górczyńska 46 czeka na zwiedzających

Górczyńska 46 czeka na zwiedzających
Możliwość komentowania Górczyńska 46 czeka na zwiedzających została wyłączona, 20/08/2013, przez␣, w␣deweloperzy, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Najbliższy weekend 24 i 25 sierpnia będzie okazją do zapoznania się ze lokalizowaną na poznańskim Grunwaldzie inwestycją Górczyńska 46. Budynek otwiera swoje podwoje dla zwiedzających. W zrealizowanym już obiekcie firmy SAP-PROPERTY, dostępne są mieszkania przygotowane w standardzie deweloperskim oraz pod klucz.

 

Górczyńska 46 to jedna z inwestycji SAP-PROPERTY w Poznaniu

Górczyńska 46 to jedna z inwestycji SAP-PROPERTY w Poznaniu

Dni Otwarte to zawsze bardzo dobra okazja by odwiedzić inwestycję, zapoznać się z układem mieszkań oraz standardem ich wykończenia. W ten weekend do dyspozycji przybyłych gości będą doradcy kredytowi, a także pracownicy biura sprzedaży, którzy oprowadzą klientów po inwestycji i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z ofertą mieszkaniową SAP-PROPERTY. – Specjalnie z okazji Dni Otwartych przygotowaliśmy dla naszych klientów wyjątkową promocję. Przy zakupie lokalu, nowi właściciele otrzymają drewnianą podłogę w cenie swojego mieszkania. Oferta jest tym bardziej kusząca, że lokale w Górczyńskiej 46  można nabyć już od 4968 zł brutto za m.kw.  Co ważniejsze mieszkania są gotowe do odbioru, a więc można się do nich wprowadzić zaraz po zakupie – mówi Marcin Witkowski, dyrektor regionalny SAP-PROPERTY Sp. z o.o. – Warto również zwrócić uwagę na to, że w swojej ofercie posiadamy mieszkania duże, nawet cztero- i pięciopokojowe. Dla przykładu lokale czteropokojowe dostępne są już za 345 tys. zł brutto. W dzisiejszych czasach stanowi to rzadkość na rynku  – dodaje. Budynek dostępny będzie dla zwiedzających w godzinach od 10 do 16.

Górczyńska 46 to inwestycja, która składa się ze 113 mieszkań o powierzchni od 43 do 144 m.kw. Większość z nich posiada taras, balkon lub loggię. Do lokali parterowych przynależą ogródki. W ofercie dewelopera znaleźć można również mieszkania dwupoziomowe położone na ostatnich dwóch piętrach budynku. Przynależą do nich tarasy dachowe z widokiem na panoramę miasta.

Jest kilka elementów, które wyróżniają tę inwestycję na tle jej podobnych. Na ostatniej kondygnacji Górczyńskiej 46 ulokowany został Klub Mieszkańca – specjalnie wydzielone duże pomieszczenie z tarasem widokowym na panoramę Poznania. To jednak nie jedyna przestrzeń do wspólnego użytkowania. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców jest również przylegający do budynku ogrodzony teren zielony z ławkami i placem zabaw. Ponadto na parterze Górczyńskiej 46 działają już żłobek i przedszkole. Dodatkowo pod budynkiem znajduje się  dwupoziomowa hala garażowa.

 

Górczyńska 46, to jedna z trzech inwestycji SAP-PROPERTY w Poznaniu. Deweloper zrealizował już Dwór Marcelin, a we wrześniu odda do użytku drugi etap tej inwestycji.

Omnie Michał

Avatar
Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych