Gdzie szukać mieszkań za mniej niż 5 tys. za metr

Gdzie szukać mieszkań za mniej niż 5 tys. za metr
Możliwość komentowania Gdzie szukać mieszkań za mniej niż 5 tys. za metr została wyłączona, 10/10/2011, przez␣, w␣Białystok, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, miasta, Olsztyn, porady, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław

W Warszawie kupno mieszkania w cenie do 5 tysięcy złotych za metr kwadratowy jest  w zasadzie niemożliwe. Nieco łatwiej jest w Krakowie i Wrocławiu, a w pozostałych miastach można wręcz mówić o możliwości wyboru. W Gdańsku takich ofert jest 17%, w Poznaniu 27,8%. W Łodzi, Lublinie, Szczecinie, Toruniu, Olsztynie i Poznaniu najłatwiej o mieszkanie w cenie od 4 do 5 tysięcy za metr kwadratowy. W stolicy prawie 50% mieszkań jest wystawianych do sprzedaży za 7 do 9 tysięcy za metr. Również w Krakowie osoby dysponujące takim budżetem najszybciej znajdą coś dla siebie  – około 44% ofert mieści się w tej cenie.

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.