Gdzie Polacy kupują działki? W sieci…

Gdzie Polacy kupują działki? W sieci…
Możliwość komentowania Gdzie Polacy kupują działki? W sieci… została wyłączona, 11/12/2012, przez␣, w␣inwestycje, mieszkaniowe, nieruchomości

Z badań UnitedCast Entertainment wynika, że ponad połowa Polaków umieszcza oferty sprzedaży działek w internecie. Serwisy aukcyjne wybiera 37 proc., a portale wielobranżowe – 16 proc. W prasie ogłasza się zaledwie 15 proc. ankietowanych.

Osoby szukające nieruchomości na sprzedaż często kierują się wiedzą zdobytą w sieci. Eksperci radzą jednak, żeby w każdym przypadku zachowywać ostrożność, ponieważ portale najczęściej nie biorą odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników oferty.

Źródło interia.pl

Photo by fck (CC-BY)

Tagi:␣
adautor

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.