Gdzie najwięcej zarobisz na wynajmie?

Gdzie najwięcej zarobisz na wynajmie?
Możliwość komentowania Gdzie najwięcej zarobisz na wynajmie? została wyłączona, 21/11/2012, przez␣, w␣inwestycje, miasta, mieszkaniowe, nieruchomości, regiony, wynajem

Metrohouse & Partnerzy obliczyli, ile można zarobić, wynajmując w dużym mieście dwupokojowe mieszkanie kupione w okresie sierpień-październik 2012. Pod uwagę wzięto siedem miast: Warszawę, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Łódź.

Okazuje się, że na wynajmie takiego lokalu najwięcej zarobi się w Katowicach. Tam rentowność przekroczyła 5 proc. Najmniej korzystne jest to w Krakowie (3,95 proc.). W stolicy natomiast rentowność wynosi 4,05 proc., a w Łodzi – 4,55 proc.

Źródło: www.ekonomia24.pl

Photo by Jakubtr (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Marta Kosińska

Avatar
Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.