Gdański Harward – powstanie nowoczesny akademik w Trójmieście

Gdański Harward – powstanie nowoczesny akademik w Trójmieście
Możliwość komentowania Gdański Harward – powstanie nowoczesny akademik w Trójmieście została wyłączona, 07/04/2017, przez␣, w␣apartamenty, architektura i design, Gdańsk, inwestycje, komercyjne, lokalne, nieruchomości, pomorskie, usługowe

Metropolitan Investment realizuje inwestycję Gdańskiego Harwardu w centrum ośrodka akademickiego w Trójmieście. W sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Medycznego ma powstać 60 gotowych do wprowadzenia mikroapartamentów. 

Gdański Harward obejmuje modernizację byłego akademika w nowoczesne mikroapartamenty o powierzchniach od 12m² do 23m².  Współczesna architektura, połączona z zabytkowymi elementami wystroju, oferuje wyjątkową przestrzeń i praktyczne rozwiązania. Nowoczesne wyposażenie wnętrz zapewnia maksimum wygody, prywatności i bezpieczeństwa. We wszystkich mikroapartamentach zaprojektowano wentylację, eleganckie i duże okna w stylu skandynawskim. Jasne, rozświetlone wnętrza, nawiązujące do chłodnej klimatycznie Północy, sprzyjają stworzeniu warunków spójnych z architekturą przybywających studiować tu medycynę Szwedów.

Wspólna część Gdańskiego Harwardu zostanie dodatkowo wyposażona w pralnię, zewnętrzne patio kawowe oraz miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów. Lokalizacja  umożliwia nieograniczony dostęp do wszystkich atrakcji Gdańska i wygodny dojazd do centrów handlowych, restauracji, czy klubów. Liczne ścieżki rowerowe, obiekty sportowe i tereny zielone sprzyjają rekreacji i odpoczynkowi na łonie natury.

Zakup niewielkich metrażowo apartamentów to doskonała lokata kapitału zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. Najem, oparty na krótko i długoterminowych umowach najmu, tego sektora inwestycji, zapewnia płynność finansową i podnosi jej rentowność. Atrakcyjność obiektu i bezpieczna lokata kapitału gwarantują stopę zwrotu z inwestycji w wysokości min. 7% w skali roku, a w przypadku zwrotu z inwestycji powyższej wartości 7% – dodatkowe 50% z nadwyżki.

W celu zmaksymalizowania zysku zespół Metropolitan Investment, wyspecjalizowany w usługach doradztwa biznesowego, pomaga w wyborze odpowiedniego apartamentu i zajmuje się wynajmem lokalu, bez konieczności angażowania właściciela.

Więcej o projekcie: http://gdanski-harward.pl/

 

Omnie Marta Bartoszuk